×
خانه » آموزش LaTeX » دیدن ویدئوهای آموزشی ما با پلیر اختصاصی
1 فروردین 1400

دیدن ویدئوهای آموزشی ما با پلیر اختصاصی

معرفی پلیر اختصاصی آموزش‌ها

افتخار این را داریم که برای اولین بار در سطح ایران یک پلیر (Player) اختصاصی برای این مجموعه‌ی آموزشی خود طراحی و پیاده‌سازی کرده‌ایم. ویدئوهای آموزشی ما فقط از طریق این پلیر قابل پخش هستند. برنامه‌ی Player اختصاصی ما همراه با خود آموزش ارائه می‌شود. تصویر زیر نمایی از ظاهر این پلیر اختصاصی در سیستم عامل ویندوز 10 است:

previous arrow
next arrow
Slider

همانطوری که در تصویر بالا می‌بینید، کاربر می‌تواند با کلیک راست زدن در هر مکان از پلیر اختصاصی، به لیست فهرست مطالب آموزش دسترسی پیدا کند. برای نمونه در تصویر بالا «درس فرمول‌نویسی ریاضی در لاتک» در حال پخش است و کاربر فرضی قصد انتخاب درس 12 از فصل اول را دارد.

بعد از تهیه کردن آموزش مقدماتی تا پیشرفتهٰ LaTeX (چگونه با لاتک پایان‌نامه و مقالاتمان را بنویسیم؟) لینک‌های دانلود آموزش در اختیارتان قرار خواهد گرفت. لینک‌های دانلودی برای هر خریدار منحصر به فرد است.

حتماً سعی کنید دانلودهای خودتان را با نرم‌افزارهای برتر دانلودی مثل IDM انجام دهید تا دانلودهای شما بدون مشکل و با سرعت انجام شود.

سایر مشخصات فنی Player اختصاصی ما:

  • سیستم عامل: بر روی ویندوزهای 7 تا 10 تست شده و اجرا می‌شود.
  • نسخه: 1.01

 

تأیید هویت کاربر با ارسال پیامک به سامانه‌ی پیامکی ما

بعد از خرید و دانلود کل آموزش، به مکان و پوشه‌ی دانلود رفته و سپس فایل‌(های) فشرده را از حالت فشرده خارج نمایید. برنامه‌ی اختصاصی Player.exe را اجرا می‌کنید. برنامه‌ی ما برای تأیید و احراز هویت شما، از شما می‌خواهد که یک کد 3 الی 4 رقمی را به سامانه‌ی پیامکی زیر پیامک کنید:

3000 57 11 24

باید حتماً به اینترنت دسترسی داشته باشید. این کد که مخصوص شماست در پنجره‌ی برنامه‌ی Player به رنگ زرد نمایش داده می‌شود. کافی است که همان کد تأیید را به سامانه‌ی ما ارسال نمایید.
بعد از ارسال کد احراز هویت به سامانه‌ی پیامکی ما، بسته‌ی آموزشی خریداری شده با نام و شماره‌ی شما ثبت و ریجستری می‌شود. برای پخش ویدئوها در صفحه‌ی اصلی Player، چند لحظه پس از ارسال و تحویل پیامک، یک بار دکمه‌ی Enter از کیبورد خود را فشار دهید. اکنون Player آماده‌ی استفاده است و می‌توانید از یادگیری اصولی به صورت اختصاصی لذت ببرید.

کالج کافه ایکس

دیدگاهتان را بنویسید