×
خانه » آموزش LaTeX » در این آموزش اختصاصی چه می‌گذرد؟
1 فروردین 1400

در این آموزش اختصاصی چه می‌گذرد؟

آموزش اختصاصی ما برای سیستم حروف‌چین لاتک به منظور یادگیری هر چه سریع‌تر و اصولی‌تر یک کاربر کاملاً مبتدی و شاید حرفه‌ای طراحی و تولید شده است. شما در این آموزش، تمامی آن چه که برای یک ورود قدرتمند و اصولی به خانواده‌ی لاتک و تِک نیاز دارید را یاد خواهید گرفت. قدم به قدم و به صورت پروژه محور و از ۰ تا ۱۰۰.

این آموزش در دو فصل تدوین شده است.

فصل اول: آشنایی کامل با مفاهیم بنیادی خانواده‌ی لاتک و تِک است.

شما در این فصل با تمامی مفاهیم و اصطلاحات ضروری پیش از شروع به کدنویسی در لاتک آشنا و مسلط خواهید شد. اگر این مفاهیم را ندانید و اگر طبق مطالب گفته شده در این فصل عمل نکنید، قطعاً با مشکلات متنوعی مواجه خواهید شد. سیر تا پیاز مفاهیمی که لازم است تا شما مدیریت و ساخت یک پروژه‌ی لاتکی را با آگاهی کامل در دست بگیرید، در این فصل گفته خواهد شد.

در پایان فصل اول با یک ابتکار عمل خلاقانه، آزمونی طراحی شده است که شما می‌بایست بعد از فراگیری محتوای فصل اول نسبت به پاسخ دهی به سؤالات این آزمون اقدام کنید. شما باید نسبت به پاسخ و درک این سؤالات کاملاً مسلط بوده باشید. این آزمون که فایل PDF آن در این مجموعه‌ی آموزشی قرار داده شده است، مجوز ورود شما به فصل دوم است.

فصل دوم: آشنایی با زبان کدنویسی لاتک است.

شما در این فصل با نحوه‌ی کدنویسی صحیح و اصولی و با تمامی قسمت‌های مهم در کدنویسی و نیز با انبوهی از پکیج‌ها، ماکروها و دستورات لاتکی آشنا خواهید شد. حتی می‌توانید خودتان دستورات و محیط‌های دلخواه تعریف کرده و به صورت یک کاربر حرفه‌ای از پس چالش‌های لاتکی پیش روی خودتان بر بیایید. در این فصل به صورت ماژولار، مفاهیم کدنویسی لازم برای امکان تدوین یک مقاله یا پایان‌نامه با سیستم LaTeX (چه فارسی چه انگلیسی) را فرا خواهید گرفت.

فهرست کامل عناوین دروس آموزش مقدماتی تا پیشرفته‌ٔ

فهرست مطالب دروس این آموزش جامع را هم می‌توانید در صفحه‌ی اصلی فروش این محصول یعنی در اینجا ببینید و هم می‌توانید فایل PDF از فهرست مطالب را از طریق لینک زیر دانلود کرده و مطالعه فرمایید.

برای دانلود فایل PDF از فهرست مطالب آموزش مقدماتی تا پیشرفتهٔ اینجا کلیک کنید.
🟩 دروسی که به رنگ سبز مشخص شده‌اند، یعنی فایل پیش‌نمایشی از آن در دسترس عموم کاربران قرار گرفته است.
🟦 دروس آبی رنگ قفل بوده و لازم است که برای دسترسی به آن کل مجموعه‌ی آموزشی را تهیه فرمایید.

با تهیه‌ی این مجموعه، از یادگیری لاتک لذت خواهید برد.

کالج کافه ایکس

دیدگاهتان را بنویسید